Betanított fizikai munka XXIII. kerület (HÉV megálló közel!)

Az 1994. óta sikeresen működő partnerünk új munkatársat keres.
Betanított fizikai dolgozókat keresünk, akik tudják vállalni a 3 műszakot, és a napi 8 órás állást.
A munka helye: 23. kerület, Budapest.

Feladatok

Két munkaállomás van a gyáron belül, ahol dolgozhatsz.
Az egyik: a különféle méretű és súlyú vas alkatrészek festésre való előkészítése.
A másik: a lefestett áruk "kicsomagolása" (például matricák eltávolítása, festékhibák javítása, csiszolása).
Jó fizikum kell a pozícióhoz, de nem kell erőemelőnek lenni.

Elvárások

Nagyon fontos, hogy CSAK 3 műszakban tudnak foglalkoztatni, ezért kérlek csak akkor jelentkezz, ha ezt tudod vállalni!

Munkarend: 5:40-től 13:50-ig, 13:40-től 21:50-ig, 21:40-től 5:50-ig, heti váltásban, hétfőtől péntekig.
A hétvégék szabadok, kivéve, ha vállalsz túlórát plusz pénzért.

Amit kínálunk

Hosszú távú munka, megbecsülés, családias hangulat, pontos kifizetés.
Sok bónusz lehetőség, korrekt bérezés.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dalma Ivett Kocsis
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.