Gyártósori operátor

Egri partnerünk Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres Operátor pozícióba.

Feladatok

• A szerelési tervek alapján a gépek beállítása, a
szerelési folyamatok elindítása, felügyelete és az
automatikus kalibrálások elvégzése
• Az alkatrészlisták karbantartása az ellenőrzőlista
szerint
• Anyagmozgatás
• A munkafolyamatok felfüggesztése, leállítása hibák,
zavarok észlelése esetén
• A gépek karbantartása és tisztítása a karbantartási
terveknek megfelelően, a munkaterület
tisztántartása

Elvárások

• Minimum 8 általános iskolai végzettség (szakmunkás végzettség, vagy fémipari/autóipari tapasztalat előny)
• Lelkiismeretes munkavégzés,
• Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság,
• Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság,
• Csapatban való együttműködés,
• Gyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
• Jó munkahelyi atmoszféra és attraktív
munkakörnyezet
• 8 órás munkavégzés
• Folyamatos továbbképzés, tréningprogramok
és nyelvtanfolyam
• Teljesítményhez igazodó versenyképes
jövedelmet és prémium
• Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
hozzájárulás
• Étkezési támogatás
• Különböző sportolási lehetőség
• Iskolakezdési támogatás
• Vállalati óvoda
• Szervezett céges járatok Ózd és Tiszafüred felől.

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hircsu Nóra
nora.hircsu@randstad.hu
jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet!
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.