Trainee Lawyer

Ügyvédjelöltek jelentkezését várjuk magabiztos, felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudással Európa egyik meghatározó nemzetközi ügyvédi irodájába. Ha érdekel a kereskedelmi jog vagy az ingatlan jog, ne habozz, jelentkezz most!

Feladatok

  • Szerződések, egyéb okiratok készítése, véleményezése
  • Jogi kutatómunka
  • Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben
  • Peres anyagok áttekintése
  • Részvétel bírósági tárgyalásokon és egyeztető tárgyalásokon

Elvárások

  • Jogi diploma
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
  • Nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Komplex, változatos feladatok
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.