Karbantartó technikus

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Gyártó- és mérőeszközök, berendezések tervezése, műhelyrajzok és műszaki dokumentációk elkészítése.
  • Karbantartási készletek meghatározása, követése, megrendelési igények indítása.
  • Pneumatikus tervezés.
  • A karbantartási terv adminisztrációja.
  • Gyártóeszközök karbantartási tervének folyamatos fejlesztése, meghibásodásainak elhárítása.
  • Belföldi és külföldi áttelepítési projektek koordinálása, vezetése.
  • A karbantartási feladatok koordinálása.
  • Kapcsolattartás kooperációs partnerekkel.
  • Közvetlen szakmai kapcsolatot tart az alkatrészgyártókkal (külső/belső) és a társosztályokkal.
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása.
  • Karbantartással összefüggő oktatások megtartása.

Elvárások

  • Szakirányú gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség.
  • Angol VAGY német nyelv aktív középfokú ismerete.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Erős műszaki rajzolvasási készségek.
  • Pneumatikai ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs készségek.
  • Csapatmunkára való hajlandóság.
  • Proaktív attitűd.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria és prémiumrendszer
  • Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál
  • Támogató vezetés
  • Fejlődési lehetőség egy Ipar 4.0-ás vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.