Építésvezető

Partnerünk, több évtizedes múlttal rendelkező, irodaházak, hotelek, éttermek generál kivitelezésével foglalkozó magyar tulajdonú építőipari vállalat számára keresünk Építésvezetőket budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Kivitelezési munkák koordinálása, vezetése, ellenőrzése
  • Építőipari projektek műszaki lebonyolítása
  • A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomonkövetése
  • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Kivitelezési minőség ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése és azok betartatása
  • Együttműködés az érintett hatóságokkal
  • Építési naplók vezetése és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (építész-/építőmérnök) műszaki végzettség
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent
  • 3-5 éves szakmai, releváns, építőipari tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Gyors, higgadt, eredményorientált személyiség
  • Határozott fellépés, nagyfokú teherbírás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
  • Kreatív, innovatív, fiatalos csapat
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Gyors szakmai fejlődés lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mariann Illés Tóth
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.