Multilingual ügyfélszolgálati munkatárs

Beszélsz hollandul, németül, norvégul, dánul, esetleg svédül, de sehol sem tudod gyakorolni a nyelvtudásod?
Szeretnél egy érdekes, dinamikus munkát, nemzetközi környezetben?
Ezt mind megtalálod velünk! Dolgozz multinacionális partnereinknél, ismerj meg új kultúrákat, érdekes embereket, légy egy remek csapat tagja!

Feladatok

Az ügyfelek támogatása különböző csatornákon
Az ügyfelek kérelmeinek pontos és időben történő megválaszolása
Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal
Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyékony, tárgyalóképes nyelvtudás ANGOLUL és a felsoroltak közül egy nyelven:
Holland
Német
Norvég
Dán
Svéd

  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Erős problémamegoldó készség
  • Korábbi, releváns tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Központban lévő, modern iroda
  • Magas bérezés, kedvező juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Réka Genov
reka.genov@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.