Globális Beszállítói Minőségbiztosítási Ménök / Product Group SQA Commodity Engineer

Partnerünk, az ország egyik legmodernebb multinacionális autóipari gyártóegysége számára keresünk tapasztalt beszállítói minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatok

Az új SQA kolléga fő fókuszában az alábbi feladatok lesznek:

  • a cég globális minőségügyi szabványainak alkalmazása a külső beszállítóknál
  • a vállalat külföldi és magyar gyártóegységeinél felmerülő minőségügyi reklamációk kezelése
  • beszállítói auditok lebonyolítása
  • társosztályokkal való együttműködés (beszerzés, projekt menedzsment, belső minőségügyi osztály).

Elvárások

Az ideális jelöt rendelkezik:

  • min. 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • minőségbiztosítási eszközök ismeretével (APQP, 5WHY, Ishikawa, 8D)
  • kiváló kommunikációs képességekkel magyar és angol nyelven is
  • mérnöki diplomával
  • erős technológiai ismeretekkel (fröccsöntés, fémipar vagy elektronika)
  • határozott, magabiztos személyiséggel
  • utazási hajlandósággal, rugalmassággal.

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat
  • autóipari cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Amit a cég kínál:

  • nemzetközi tapasztalati lehetőség
  • széles körű juttatási csomag (cafeteria, 13. bér)
  • utazási támogatás
  • hosszú távú karrierlehetőség egy biztos alapokon álló nemzetközi cégnél.

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha felkeltettük az érdeklődését jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombbal tud vagy a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is küldheti az önéletrajzát. A tárgyban kérjük jelölje meg a pozíciót.
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.