Pénzügyi gyakornok román/cseh/szlovák és angol nyelvtudással

Diák jogviszonnyal rendelkezel, de szeretnél a tanulás mellett a munka világába is belekóstolni?
Érdekel a pénzügy és a könyvelés?
Épp egy amerikai multinál képzeled el a karriered, és a fent említett nyelvek egykén is beszélsz?

TÉGED keresünk, görgess lejjebb!

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?
  • Mérlegszámlák egyeztetése
  • Könyvelési naplók előkészítése
  • AP és AR könyveléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Számlák rendezése és előkészítése

Elvárások

Mivel kell rendelkezned?
  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Alapszintű könyvelési ismeretek
  • Aktív angol és román/cseh/szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk

Mit biztosítunk mi?
  • Kimagasló juttatások
  • Nemzetközi környezet
  • Kiváló munkakörülmények
  • Változatos munka

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gőzse Krisztina
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.