Targoncavezető

Csomagolóanyag gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk targoncavezető munkatársat.

Feladatok

  • Az anyagszállítás károsodásmentes megvalósítása
  • A silók kiürítése, hulladék bálázás,vákuumos takarítógép kezelése
  • A teherautók megrakodása és leürítése
  • Az áru rögzítésének leellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedély, új típusú OKJ vizsga
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 3 műszakos és esetenként hétvégi munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • 50-60%-os műszakpótlékok
  • cafetéria havi bruttó 35.000 Ft értékben
  • Céges buszjárat Budapestről

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Fekete Andrea
+36 30 226 90 58
andrea.fekete@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.