Hagyományos és CNC Esztergályos

Partnercégünk magyar magánvállalkozás amely hajtástechnikai elemeket gyárt saját szabadalom alapján. A magas minőséget az ISO minőségbiztosítási rendszer garantálja. A cég nagy hangsúlyt fektet az innovációra. Valamennyi termékét saját technológiával gyártja a legmodernebb CNC megmunkáló központok segítségével.

Kis méretű, családias hangulatú partnercégünkhöz várjuk bővülés miatt Hagyományos és CNC esztergályos munkavállalók jelentkezését.

Feladatok

  • különféle alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása műszaki rajz alapján

Egyéb:
  • mérések, minőségellenőrzés elvégzése
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • egyszerűbb karbantartási feladatok a munkagépeken
  • munkagépek és környezetének tisztántartása

Interjút a a cégnél biztosítunk, hogy az üzemet, a munkagépeket meg tudja tekinteni.

Elvárások

  • szakirányú végzettség megléte (esztergályos/CNC esztergályos) és rajzolvasási készség fontos,
DE pályakezdőket is fogad a cég és betanítják a fiatal kollégákat
  • jó kézügyesség, műszaki érzék és szemlélet
  • igény a pontos, alapos munkavégzésre

Kiszámítható, 1 műszakos munkarendben dolgoznak.

Amit kínálunk

Azonnali kezdési lehetőség!

  • motiváló, segítőkész csapat és munkahelyi vezetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • korrekt juttatási csomag

Munkavégzés helye

Dunakeszi, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a "Jelentkezem" gombra, a regisztráció csak pár percet vesz igénybe!

Déri Piroska
piroska.deri@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.