Senior C# fejlesztő

C# fejlesztőt keresünk nemzetközi hátterű partner cégünkhöz, mely több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT adatközponti és felhőszolgáltatások területén.

Feladatok

  • Új technológiákra épülő innovatív szoftveres megoldások tervezése és fejlesztése
  • Aktív részvétel egy újonnan alakult fejlesztői csapatban
  • Belső és külső ügyfelek számára alkalmazások fejlesztése, változatos feladatokkal és környezetben
  • K+F projektekben való részvétel
  • Részvétel módszertanok kialakításában és eszközök bevezetésében
  • Junior kollégák mentorálása
  • Folyamatok automatizálása, hatékonyságának növelése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Szoftver tervezési tapasztalat
  • .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis kezelő mélyebb ismerete (Oracle, DB2, MSSQL, MySQL, stb.)
  • Csapatban történő munkavégzésre hajlandóság
  • Team Foundation / GIT ismerete
  • Alkalmazás tesztelői tapasztalatok
  • WEB alapú technológiák ismerete (WebService)
  • Proaktivitás
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Önálló probléma- és feladatmegoldó készség
  • Alapszintű szakmai angol nyelv olvasás / írás

Előnyök:

  • RPA folyamatok iránti érdeklődés
  • Térinformatikai utáni érdeklődés, tapasztalat
  • Visual Basic tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai háttér, hosszútávú perspektíva
  • Innovatív szakmai közeg
  • Versenyképes juttatások, céges autó
  • Előrelépési lehetőség csoportvezetői munkakörbe
  • Home office lehetőség
  • 'A' kategóriás iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Annamária Nagy
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.