Minőségbiztosítási csoportvezető

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát minőségbiztosítási csoportvezető munkakörbe.

Feladatok

  • A csomagolás és felszabadítás folyamatának minőségügyi felülvizsgálatának összefogása, a GMP és belső minőségügyi kritériumoknak való megfelelés biztosítása
  • A felülvizsgálatokat végző kollégák szakmai irányítása és a
felülvizsgálatok tervezésének támogatása, célkitűzések nyomon követése
  • A felszabadítás ütemezése a minőségbiztosítási felszabadítási koordinátor által meghatározott prioritások alapján
  • Felszabadításhoz szükséges dokumentáció rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termékek felszabadítási és felülvizsgálati terveinek karbantartása és végrehajtásuk nyomon követése
  • A felszabadításhoz szükséges egyéb információk begyűjtése, vevői egyeztetések lefolytatása, mint elsődleges kapcsolattartó
  • Beszállítói eszkalációk kezdeményezése, a társosztályokkal szoros együttműködésben
  • A minőségbiztosítási ellenőrző csapat oktatása, fejlesztése
  • Külső és belső adatszolgáltatás
  • Közreműködés az események és reklamációk kivizsgálásában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (természettudományi, vagy logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves tapasztalat minőségbiztosítás/logisztikai területen
  • Aktív, folyékony angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • Erős koordinációs és döntéshozatali képességek
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készségek
  • Alaposság, magas fokú precizitás

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati kultúra
  • A régióban kiemelt szerepű logisztikai és minőségügyi központ
  • Előrelépési lehetőségek, hosszabb távon karrierlehetőségek akár más szakterületeken is
  • Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat)
  • Fiatalos, közvetlen légkör

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lengyel Anna
anna.lengyel@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.