Back-end fejlesztő

Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői csapatába keresünk tapasztalt Back-end programozót.

Feladatok

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben részvételi lehetőség
  • Önálló munkavégzés, és Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka
  • Frontend-es kollégákkal szoros együttműködés

Elvárások

  • Go vagy PHP 5 magas szintű ismerete, objektum orientált tapasztalat
  • Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat
  • Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
  • Javascript, jQuery, HTML, CSS, SASS, HTML5 ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C, Scala, Java nyelvek ismerete
  • Automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.