Raktári adminisztrátor

Szereted a pörgős, dinamikus munkavégzést? Fiatalos csapatba csatlakoznál egy profi multinacionális gyártócéghez? 3 műszakban is tudsz dolgozni?

Nemzetközi FMCG partnercégünkhöz keresünk Raktári adminisztrátor pozícióba új munkatársat.

Feladatok

  • raktárkészletek naprakész állapotban tartása SAP rendszerben
  • raktári anyagmozgások könyvelése
  • raktárirányítási rendszerben műveletek ellenőrzése, javítása, tárhelyek létrehozása
  • vevőreklamációk ügyintézése
  • raktárirányítási rendszerben árumegjelölő címkék nyomtatása
  • leltárak pontos, lebonyolítása
  • zárással kapcsolatos egyéb teendők elvégzése
  • logisztikai folyamatok figyelemmel kísérése
  • okmányok szakszerű archiválása, irattározás
  • kimutatások, elemzések készítése
  • kapcsolattartás társosztályokkal (tervezés, szállítás, pénzügy, marketing, sales)
  • kapcsolattartás külső partnerekkel (bérraktárak, csomagolóbázis)

Elvárások

  • min. érettségi
  • Excel ismeret
  • raktári folyamatok ismerete
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

SAP ismerete előnyt jelent.

Lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • fiatal csapat, motiváló szakmai vezető
  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • nemzetközi hátterű, stabil cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben érdekel a lehetőség, kattintson a Jelentkezem gombra! A regisztráció csak pár percet vesz igénybe!

Kocsis Ivett Dalma
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.