Operátor- gépkezelő

Ügyfelünk egy nagy múltú élelmiszeripari cég, mely kiváló minőségű termékek gyártásával foglalkozik. Ez a francia tulajdonban lévő, ámde mégis családias, stabil hátteret biztosító céghez keresünk jelenleg operátorokat, akik biztosítani tudják a gépek helyes működését.

Feladatok

Gyártó gépsorok szakszerű működtetése, felügyelete, karbantartása, tisztítása.
Munkavégzés helyszíne: XXII. kerület, Budapest.
Munkaidő: 12 órás folyamatos műszakban, 2 munkanap + 2 pihenőnap váltakozásával. (2 nap nappal, 5:30-tól 17:30-ig, 2 nap pihenőnap, 2 nap éjszaka 17:30-tól 5:30-ig).

Elvárások

Alap - vagy középfokú végzettség (pl. szakmunkás),
műszaki és/vagy élelmiszeripari érdeklődés.

Előny:
gyártó cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér+ átlagon felüli műszakpótlékok
Cafetéria
Bejárás támogatása
Bejelentett munkaviszony
Családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Takács Viktória
[email protected]
30/883-2392
vagy
Kocsis Ivett Dalma
30/428-7739
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.