Bér- és tb ügyintéző

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, akik dinamikusan fejlődő bérszámfejtői csapatukba keresnek Bérszámfejtő munkatársat Nyíregyházára

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
  • Bérszámfejtési adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
  • Cafeteria juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Teljes körű bérszámfejtésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Nexon és Kira rendszer ismerete, más bérszámfejtői szoftverismerete előnyt szolgál
  • Munkaügyi Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Családias szervezeti kultúra
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
  • Előrelépési lehetőség
  • Modern, korszerű iroda

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Enikő Török
eniko.torok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.