Műszaki Támogató Asszisztens

A cég piacvezető az újrafelhasználható csomagolások európai frissáru-ellátásiláncban. Újrafelhasználható rekeszeink ténylegesen szabványcsomagolásnak számítanak a friss és csomagolt élelmiszerek ellátási láncában.

Feladatok

  • A műszaki berendezések karbantartása és a karbantartási tervek végrehajtása
  • Javaslattétel szervízelésére
  • A telephelyeken működő gépek ad hoc meghibásodásainak kijavítása önállóan, vagy a bevont fizikai
állomány koordinálásával
  • Külső szerviz cégekkel való kapcsolattartás, egyeztetés meghibásodások esetén
  • Kalkulációk végzése a karbantartási költségekre vonatkozóan
  • A géppark élettartalmának növelése

Elvárások

  • Középfokú mechanikai, karbantartói ismeretek
  • Tapasztalat gyártósori, kompresszorok és egyéb víztisztító
berendezések szervízelésében
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Villanyszerelői ismeretek előnyt jelenthetnek
  • Cseh / szlovák nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Juhász Bianka
bianka.juhasz@randstad.hu

Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.