Tax expert

Stabil, energia szektorban levő vállalati partnerünkhöz keresünk egy erős, adózásban tapasztalt kollégát. Senior könyvelők/főkönyvelők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

• Adóbevallások elkészítése
• Adó és ÁFA önrevíziók elkészítése, bevallások, analitikák elkészítése, pótlékok kiszámítása
• IMPORT könyvelések, EKAER vizsgálatok
• Intrastat adatszolgáltatás koordinálása, a riport egyeztetése az ÁFA riport megfelelő adataival
• Adózási ismeretek naprakészen tartása, adózási kérdésekkel kapcsolatos tanácsadás a társosztályoknak
• Az éves Transzferár dokumentáció egyes részeinek elkészítése

Elvárások

• Legalább 5 év releváns tapasztalat
• Adótanácsadói képesítés
• Felsőfokú végzettség
• SAP ismeret
• Angol tudás
• Gyártó szektorból szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

• Folyamatos szakmai fejlődés
• Komplex és felelősségteljes feladatkör
• Stabil, vállalati oldalon levő cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lilla Demeter
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.