Vezető JAVA fejlesztő

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Vezető JAVA fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

Feladatok

  • Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése
  • Minőségbiztosítás
  • Kutatás-fejlesztés
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása.
  • Junior kollégák mentorálása.

Elvárások

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves, professzionális JAVA enterprise fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák
ismeretével
  • Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete.
  • Üzleti elemzési tapasztalat
  • OCP minősítések

Amit kínálunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
  • Rendszeres belső képzéseket.
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.