Logisztikai ügyfélkapcsolati munkatárs

Nemzetközi, stabil hátterű olajipari partnerünkhöz keresünk új kollégát logisztikai ügyfélkapcsolati munkatárs feladatkörre.

Légy egy szuper csapat fontos tagja!

Feladatok

• Megrendelések rögzítése és utánkövetése
• E-mailes, telefonos, személyes ügyfél megkeresések megválaszolása
• Logisztikai dokumentációk elkészítése (tanúsítványok, szállítólevél, számla, packing list)
• Egyeztetés az érintett osztályokkal az elérhető készletek és a várható szállítási idő meghatározása érdekében, a kapott információk alapján a megrendelés visszaigazolása
• Felmerülő szállítási problémák átlátása, megoldása
• Szállítói számlák ellenőrzése
• Részvétel a havi zárás folyamataiban, esetleges adminisztrációs hibák javítása
• A rendszeradatok karbantartása

Elvárások

• Középfokú végzettség;
• Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat, komplex ügyfélszolgálati, logisztikai területen
• Multinacionális vállalati tapasztalat előnyt jelent a kiválasztásnál
• SAP rendszer ismerete
• Magas szintű Excel ismeret
• Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• ügyfélközpontú hozzáállás és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy együttműködő, remek csapatban!
Vonzó bérezés és juttatási csomag
Szakmai fejlődés lehetősége egy nemzetközi hírű és jelentősségű, stabil vállalatnál
Ideális munkalehetőség, a környékbeli agglomerációban élők számára.

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Böhm-Sáfrány Orsolya
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.