Felsővezetői asszisztens

Felsővezetői asszisztenst keresünk tököli partnerünkhöz.

Feladatok

  • Az ügyvezető igazgató feladatainak adminisztratív támogatása
  • Munkaerőigénnyel kapcsolatos feladatok kezelése, munkaerő-közvetítő cégekkel való kapcsolattartás
  • Terméktervezésben való közreműködés
  • Beszerzési folyamatok aktív támogatása

Elvárások

  • Közgazdász vagy mérnöki Bsc diploma
  • Kimagasló kommunikációs készségek
  • Kimagasló probléma-felismerő és problémamegoldó készség
  • Nyitott gondolkodásmód
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Haladó MS Office ismeretek (Excel és Powerpoint)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
+36 30 291 4186
zsofia.toth@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.