Könyvelő

25 éve eredményesen működő, Budapest, XII. kerületi székhelyű könyvelő és adótanácsadó irodánkba keressük, a Cons-Budapest Kft-hez

1 fő könyvelő

új kollegát.

Feladatok

  • gazdasági társaságok teljes körű könyvelése,
  • havi és éves zárási feladatok ellátása,
  • bevallások elkészítése, beszámoló összeállítása,
  • számviteli asszisztensek feladatainak koordinálása, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, könyvvizsgálóval, hatóságokkal,
  • XII és IX. kerületben munkavégzés.

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel és regisztrációval,
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal,
  • precíz, rendezett, önálló és igényes munkavégzés képességével,
  • kreativitással, lojalitással,
  • angol/német nyelvtudás és SAP ismeret előnyt jelen

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkahely,
  • főállású alkalmazotti munkaviszony,
  • anyagi megbecsülés,
  • szakmai képzések támogatása,
  • barátságos, zöldövezeti munkakörnyezet,
  • nyugodt, családias légkör,
  • szakmailag képzett csapat.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, hogy egy személyes interjún megismerhessük Önt.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.