Java fejlesztő

Partnerünk, az információbiztonsági technológiák és szolgáltatások egyik hazai szakértőjeként személyre szabott,
költséghatékony információvédelmi megoldásokat biztosít ügyfelei számára, melyek között szerepelnek a hazai
pénzügyi, távközlési, államigazgatási, valamint ipari és kereskedelmi szektor vezető vállalatai is.

Feladatok

Egy nagyvállalati felhasználásra szánt kártyamenedzsment rendszer fejlesztése kerül fókuszba, ami egységes eszközt biztosít a tanúsítványok és kulcstároló eszközök teljes életciklusának kezelésére,valamint egyszerűsíti az eszközigénylés, visszavonás és felfüggesztés folyamatát.

  • Java alapú termékfejlesztés (kliens-szerver)
  • Alkalmanként részvétel ügyfélprojektekben

Elvárások

  • Jó minőségű, olvasható és jól karbantartható kód írása
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (folyamatban lévő tanulmányok egyeztetés esetén)
  • Java 7/8 ismerete
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődés
  • Szakmai angol nyelvtudás

ELŐNY:

  • Java EE, JSF ismerete
  • Git, Maven, SVN ismeret
  • IT biztonsági és PKI ismeretek
  • Java biztonsági ismeretek

Amit kínálunk

  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Igényes szakmai környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú lehetőség
  • Céges autó biztosított

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.