Java fejlesztő

Java fejlesztőt keresünk befektetéssel és biztosítással foglalkozó partnerünkhöz, meglévő és új alkalmazások fejlesztéséhez.

Feladatok

  • Meglévő vagy új alkalmazások fejlesztése a Biztosító Front Office környezetéhez
  • A rendszerszervezők által elkészített specifikációnak megfelelő alkalmazások megvalósítása
  • Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibák javítása
  • A szükséges tesztelési dokumentációk előállítása, az elkészült programkód dokumentálása
  • Részvétel a célfeladatokra alakult team-ek (2-6 fő) munkájában

Elvárások

  • Magabiztos Java fejlesztői tapasztalat (3-5 éves)
  • Következő technológiákban való jártasság: Java 7, J2EE, Spring, JSF, PrimeFaces, Hibernate
  • Web Service szabványok és technológiák ismerete
  • Komplex Web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

Előny:

  • Portlet fejlesztési tapasztalat (Liferay 6.2)
  • Alkalmazás szerverek használata (Tomcat, Wildfly)
  • Adatbázis kezelő rendszer ismerete (MS SQL Server)
  • Verziókövető és Build eszközök használata (SVN, GIT, Maven, Jenkins)
  • Issue & Project tracking rendszer (JIRA) használata
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Annamária Nagy
annamaria.nagy@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.