Minőségirányítási munkatárs 1 műszakban.

Jelentkezz hozzánk! Multinacionális gyártó partnerünk keres új minőségirányítási munkatárs kollégákat azonnali kezdéssel 1 műszakos. Ha vágysz a quality területre, kiszakadnál a termelés monoton világából adj egy esélyt magadnak jelentkezéseddel!

Feladatok

  • mintavétel a termelésből
  • tesztminták készítése, azonosítása
  • tesztek önálló elvégzése
  • vezetők tájékoztatása a tesztek eredményéről
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • legalább 1 éves munkatapasztalat gyártás területén
  • proaktív, pörgős személyiség
  • jó színlátás
  • alapszintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
(telefonon teljeskörű tájékoztatást adunk!)
  • munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • túlórázási lehetőség
  • családias légkör

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
06-34-200-330 vagy 06-30-258-1027
tatabanya@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.