Recepciós

Felsőfokon beszélsz angolul, munkád során pedig szeretnéd aktívan használni a nyelvtudásod?
Szeretnél főállásban Budapest egyik legszebb irodájában dolgozni?
Kipróbálnád magad recepciós pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?
Akkor jó helyen jársz!

Amerikai és angol partnercégeinkhez keresünk recepciós munkatársakat.

Feladatok

A vállalat képviselete az irodába érkező ügyfelek irányába
Belépőkártya biztosítása minden látogató számára
Rendezvények szervezése, asztalfoglalás, tárgyalótermek ütemezése
Emailek, telefonok kezelése
Általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

Erős angol nyelvtudás
Befejezett felsőfokú tanulmányok (OKJ is lehet)
Csapatjátékos attitűd
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

Modern irodai környezetben, szuper csapatban való munkavégzés
Versenyképes fizetés és juttatáscsomag
Hosszú távú karrierlehetőség
Lehetőség a nyelvtudás fejlesztésére

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Réka Németh
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.