Szerszámtervező

A Spinto Hungária Kft. zöldmezős beruházásként elindította működését Miskolcon. Profiljuk elsődlegesen
autóipari nagy fröccsöntő -, nyomásosöntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a
legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a német szerszámgépgyártás élvonalából.

Feladatok

 Szerszámok tervezése és fejlesztése
 Tervrajzok ellenőrzése, specifikációk kezelése
 Alkatrészekről darabjegyzék készítése
 Szerszámok gyártásának teljes körű menedzselése, ütemtervek készítése
 Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
 Szerszám költségbecslés és árajánlat készítése
 Géptervezési projektekben való részvétel
 Gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztési projektek támogatása

Elvárások

 minimum felsőfokú műszaki végzettség
 szerszámgyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
 CAD rendszerek (3D, 2D) programozási ismeret, napi használat
 angol nyelvtudás

Előny:
 CAM tervezőprogram ismerete
 MS Office ismeretek

Amit kínálunk

 dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet
 hosszú távú, stabil munkalehetőség
 versenyképes juttatási csomag
 jó hangulatú, proaktív csapat

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.