Toborzási tanácsadó - Debrecen

Szeretsz emberekkel foglalkozni és érdekel a HR? Szereztél már tapasztalatot toborzásban?
Ha igen, lehet, hogy pont Téged keresünk!

A Randstad Hungary Kft dinamikusan növekvő csapatába keressük Toborzási tanácsadó kollégánkat debreceni irodánkba.

Feladatok

  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos és személyes interjúk levezetése, értékelések elkészítése és továbbítása a partnereink felé
  • Munkavállalók be-és kiléptetésével kapcsolatos teendők
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Jelenlegi ügyfelekkel való kapcsolattartás, account management, project management
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, a Randstad szolgáltatásainak értékesítése, szerződési tárgyalások lebonyolítása, megbízások kezelése
  • Cégünk képviselete különböző szakmai fórumokon, állásbörzéken

Elvárások

  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat (fizikai és/vagy szellemi pozíciók)
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
  • Nagyfokú önállóság és talpraesettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
  • Színvonalas tréningek és folyamatos szakmai támogatás a budapesti iroda szakembereitől
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos iroda

Munkavégzés helye

Debrecen, Debrecen (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.