Bejövőáru ellenőr

Multinacionális parterünk automata sebességváltó-gyártás területére szereldei minőségellenőr munkatársat keres.

Feladatok

Feladatok:
 Szerelési folyamatok monitorozása, eredmények dokumentálása, selejtek könyvelése
 SPC állomások kezelése
 Alkatrészek, szerelvények és rendszerek vizsgálata
 Mérések kiértékelése, adminisztrációja
 PPAP minták, szériális és proto mérések elvégzése és kiértékelése
 Programok tesztelése, illetve javítása
 Mérőgépeken bekövetkezett hibák elhárítása
 Minőségi statisztikák kidolgozása
 Minőségbiztosítási intézkedések végrehajtása

Elvárások

Elvárások:
 Befejezett fémipari végzettség
 Több éves szakmai tapasztalat
 Műszaki rajzolvasási készség
 Lineáris mérőeszközök ismerete
 MS-Office, SAP ismeret
 Jó csapatjátékos

Angol vagy német nyelvtudás előny!

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
zsofia.toth@randstad.hu
+36 30 291 4186
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.