SAP ABAP developer

Közel 70 éves múltra visszatekintő ügyfelünk keres SAP ABAP fejlesztő szakembert új és meglévő rendszerek fejlesztéséhez, 3 éves tapasztalattal, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • SAP rendszerekkel kapcsolatos projektekben való részvétel, új rendszerek fejlesztése, illetve a már meglévő rendszerek karbantartása
  • ABAP programozási, tesztelési, hibakeresési feladatokban való részvétel
  • Modul-specifikus technikai koncepciók kidolgozása és ügyféligényeken alapuló megvalósítása, főleg SAP FI/CO, SD, AM, MM, BI, BO modulokon keresztül
  • Megoldási koncepciók kidolgozása a process engineer kollégákkal együtt dolgozva
  • Technikai specifikációk készítése
  • Felhasználói funkcionalitás hosszútávú menedzsmentje rendszerfejlesztések segítségével

Elvárások

  • Minimum 3 év SAP ABAP fejlesztési tapasztalat
  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség (BSc/MSc)
  • Projektmunkában, projektcsapatban szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás, főleg írásban
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Agilis szemlélet, célorientált attitűd
  • Fejlett kommunikációs készség
  • .NET fejlesztői tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség, rugalmas munkavégzés
  • További fejlesztői területekbe való betanulási lehetőség (pl. .NET)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
gergely.makai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.