Senior recruitment consultant

Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?

Felelősségteljes és változatos munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?

Vezetői ambícióid vannak?

Ha igen, olvass tovább! A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

Feladatok

Főbb feladataid lennének:

  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
  • Junior kollégák mentorálása (közép távon vezetése)
  • Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel

Elvárások

Fontos, hogy rendelkezz:
  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
  • Felsőfokú végzettséggel
  • 3-5 év munkatapasztalattal recruitment területen
  • Értékesítésben szerzett tapasztalattal

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
  • Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
  • Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
  • Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
  • Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
  • Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk

Miért a Randstad-ot válaszd?
  • A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra (talent management program, young manager program)
  • Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
  • Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
  • Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.