Nemzetközi kompenzációs munkatárs

Gyógyszeripari partnerünk kompenzációs csapatába, bővülés okán új munkatársat keresünk.

Amennyiben szívesen vennél részt a kompenzációs rendszerek kialakításában, fejlesztésében, majd működtetésében, jelentkezz pozíciónkra!

#compensation #benefits

Feladatok

  • Kompenzációs rendszerek operatív működtetése a Közép-Kelet Európai és FÁK Régiókban: bérezés, premizálás, cégautó juttatás, elismerési rendszerek
  • Együttműködés a társosztályokkal, az országok General Manager-eivel és HR vezetőivel, részvétel a kompenzációs rendszerek továbbfejlesztésében
  • Fizetésfelmérések elemzése, belső bérelemzések elkészítése, külső munkaerő piaci adatok gyűjtése és elemzése
  • Munkaköri besorolási rendszer működtetése, közreműködés annak folyamatos továbbfejlesztésében
  • Éves bérfejlesztés előkészítésben és végrehajtásában való közreműködés
  • Teljesítmény menedzsment rendszer működtetésében és fejlesztésében való közreműködés.
  • Nemzetközi kiküldetések támogatása
  • Elemzések, adatszolgáltatások előkészítése a felső vezetés, a HR tárosztályok felé.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben (nagyvállalati kompenzációs területen) szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi területen szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi (sales/marketing) területet érintő tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Excel ismerete

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
  • rugalmas munkaidő - törzsidőhöz (9:00-15:00) alkalmazkodva, havi elszámolásban
  • kiemelkedő cafeteria csomag
  • vállalati üdülők
  • élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.