Nemzetközi fuvarszervező

Budapesti logisztikai partnercégünk részére keresünk nemzetközi fuvarszervező kollégát!

Feladatok

• Árajánlatok, kalkulációk elkészítése
• Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
• Fuvarigényekre megoldások találása
• Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása
• Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal
• Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal
• Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

• Logisztikai végzettség
• Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
• Magabiztos társalgási szintű angol nyelvhasználat
• Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeret

Előny:
• Egyéb nyelvismeret
• Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
• Piaci kapcsolatok

Amit kínálunk

• Versenyképes bércsomag
• Széleskörű egyéb szociális és jóléti juttatások
• Inspiráló, modern munkakörnyezet
• Vidám csapat
• Folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.