Termeléstámogató mérnök (hegesztés)

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk Termeléstámogató mérnök (hegesztés) pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.

Feladatok

· Hegesztő robot programozása, optimalizálsa.

· Új termékek készülékezése, próbagyártások felügyelete.

· Gyárthatósági vizsgálatok készítése.

· Minták gyártásának követése, adatok feldolgozása.

· Termelési dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása.

· Termelési folyamatok és a termékjellemzők fejlesztése.

· Részvétel a javító kezdeményezésekben és azok végrehajtásában.

· Szakmai támogatás biztosítása a területén dolgozóknak.

· Részvétel kisebb gépkarbantartási feladatokban.

Elvárások

· Felsőfokú műszaki (gépészmérnök) végzettség

· Számítógép felhasználói szintű használata, CAD szoftverek ismerete

· Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség

· Önálló- precíz munkavégzés

· Jó problémamegoldó készség

· Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (napi használat szóban, írásban)

Előnyt jelent:

· Német nyelv ismerete

· Autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat, és az IATF szabvány ismerete

· Hegesztőmérnöki szakvizsga

· Yaskava robotprogramozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások

  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat

  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben a nyitott álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem kattintson a Jelentkezem gombra. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe!

Száraz Dóra
dora.szaraz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.