Munka- és tűzvédelmi megbízott

A világ egyik vezető technológiai vállalatához keresünk új kollégát csepeli munkavégzéssel.

Feladatok

  • Munka- és tűzvédelmi szaktevékenységek folyamatos ellátása
  • Munkabalesetek kivizsgálása, jelentése
  • Munka- és tűzvédelmi szabályzatok szerint MEBIR dokumentumok készítése
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, lebonyolítása
  • Belső, külső auditokon való részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú munkavédelmi (technikusi) végzettség
  • Minimum középszintű tűzvédelmi szakképesítés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Belső auditor végzettség (MEBIR)
  • Felhasználói szintű Excel, Word, Powerpoint, Outlook ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális környezet
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patakfalvi Réka
reka.patakfalvi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.