Ügyfélkapcsolati munkatárs

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.

Feladatok

  • Ügyfelektől érkező hibabejelentések fogadása és allokálása a szerviz-technikusok között
  • karbantartási munkák tervezése, beosztása szerviztechnikusok között
  • Bejövő telefonhívások magas színvonalú kezelése
  • Magas szintű tudás elsajátítása és naprakészen tartása a vállalat termékeit illetően
  • Kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • iskolai végzettség: minimum középfokú végzettség
  • szakmai gyakorlat: akár pályakezdő is lehet
  • informatikai ismeretek: Ms Office, SAP előny
  • nyelvismeret: folyékony német és/vagy angol

Amit kínálunk

  • Multinacionális háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.