Operátor (elektronika, bőrvarrás, airbag területére)

Feladatok

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, modern cégnél?

Feladatok:
Életeket mentő autóipari termékek gyártása,
Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások

Elvárások:
középfokú végzettség VAGY 8 általános iskolai végzettség + gyártósori tapasztalat,
kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
több műszakos munkarend vállalása,
tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag,
• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőség,
• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

beata.partai@randstad.hu
m +36 30 281 3989
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.