Raktáros, targoncás

Targoncás, komissiózó munkatársat keresünk Káposztásmegyerre irodaszer logisztikai központba. Vezetőállásos targonca tapasztalattal.

Feladatok

2 műszakos munkarend. 1 hét délelőtt 6-tól 14-ig, 2 hét délután 14-től 22-ig. Hétfőtől péntekig.
Beérkezett termékek betárolása. Megrendelések kigyűjtése targoncával, PDA-val esetenként kézi mozgatással.
Csomagolás, egységrakomány képzés

Elvárások

Szakmunkás végzettség és/vagy érettségi
Vezetőállásos targonca tapasztalat és jogositvány
Előnyt jelent egyéb targoncatípuson szerzett tapasztalat
2 műszak vállalása

Amit kínálunk

Versenyképe jövedelem: bruttó 260000 + műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.