Minőségbiztosítási Mérnök Gyakornok - Customer Quality

A Tungsram Csoport Minőségbiztosítási mérnök csapatába keresünk gyakornokot heti min. 32 óra vállalásával.

Ha érdekel a minőségbiztosítás területe, jól beszélsz angolul és megvan a műszaki háttered, jelentkezz most!

Feladatok

Mik lesznek a fő feladataid?

  • minőségbiztosítási szempontból a vevői reklamációk kezelése: adatrögzítés, nyomon követni a reklamáció megoldását, utánkövetés, társszervezetekkel való szoros együttműködés
  • a vevőkkel és a házon belüli sales-es kollégákkal való egyeztetés angol és magyar nyelven
  • raktári auditokon való részvétel, készlet ellenőrzés
  • problémás termékek kezelése
  • minőségbiztosítási folyamatok nyomon követése, ha szükséges javító intézkedések bevezetése, közreműködés a gyárakkal
  • vevői reklamáció esetén lehetséges gyökérokok feltárása, fejlesztő és gyártási csapatokkal közreműködve

Érdemes minden minőségügyi kérdést projektszemlélettel kezelned, utánajárni, megérteni - és ehhez minden segítséget meg is fogsz kapni a vezetőidtől!

Elvárások

Milyen háttérrel érdemes jelentkezned?

  • műszaki véna: gépészmérnök / villamosmérnök / mechatronikai mérnök / műszaki menedszer tanulmányok
  • minőségbiztosítás terület iránt való érdeklődés és motiváció
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • erős problémamegoldási készségek
  • ha mersz kérdezni és kezdeményezni

Amit kínálunk

Miért érdemes jelentkezned?

  • egy multinacionális cégnél megismerheted a teljes üzleti működést, átláthatod minden terület szerepét
  • angol nyelvtudásodat napi szinten használhatod, hiszen nemzetközi a munkakörnyezet
  • továbbfejlesztheted minőségbiztosítási tudásodat
  • velünk tervezhetsz hosszútávon, támogatjuk a gyakornokok karrierútját

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
ildiko.bertok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.