Marketing asszisztens (Biatorbágy)

Nemzetközi vállalat keres rugalmas és sokoldalú marketing asszisztenst a vállalat helyi marketing tevékenységének támogatására.

Feladatok

  • A marketing csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Dokumentumok, riportok, kimutatások, prezentációk előkészítése, szerkesztése
  • Általános irodai feladatok
  • Aktív részvétel szakmai vásárok, rendezvények és szponzorált események szervezésében.

Elvárások

Adminisztratív készségek:
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.
  • Kiváló szervezőkészség a részletekig kiterjedően.
  • Kiváló szövegértés és értelmezés (alkalmi fordítások német és/vagy angol nyelvről).

Rendezvényszervezéshez szükséges készségek
  • Projektek tervezése, végrehajtása javaslattól a kivitelezésig.
  • Az elvárásoknak megfelelő (vagy akár azokat felülmúló) rendezvények lebonyolítása az idő- és költségkereteken belül.
  • Időkeretek és prioritások meghatározása, kommunikálása és betartása.
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel, beszállítókkal.
  • Operatív és adminisztratív feladatok menedzselése a projektek hatékony kivitelezése érdekében.

Általános készségek:
  • Adminisztrációs vagy értékesítési/ marketing tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Magasszintű számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook).
  • Min. középfokú angol és/ vagy német nyelvismeret
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Amit kínálunk

  • Multinacionális háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.