Könyvelő angol-francia nyelvtudással

Egy folyamatosan bővülő, multinacionális partnercégünk részére keresünk könyvelő munkatársat Debrecenbe.

Feladatok

  • Bejövő számlák rendezése, egyeztetése és könyvelése.
  • Költségek és költségjelentések nyomon követése.
  • Fizetendő tranzakciók egyeztetése.
  • Fiókok egyeztetése, kifizetések naprakészen tartása.
  • Számlákkal kapcsolatos problémák megoldása.
  • Szállítói fájlok vizsgálata.
  • Havi jelentések készítése.
  • Segítségnyújtás a hó végi zárásokban.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség.
  • 1-2 év szakmai tapasztalat általános könyvelés területén.
  • Kommunikációképes angol és francia nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Könyvelőszoftverek ismerete.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Versenyképes bérezés.
  • Teljesítményalapú bónusz.
  • Modern irodaház kávézóval.

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Török Enikő
eniko.torok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.