Customer Service Representative (ERP)

Van egy izgalmas lehetőségünk ERP tapasztalattal rendelkező pályázók számára! Customer Service Representative pozícióba keresünk új munkavállalót autóipari beszállító partnercégünk számára.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Biztosítja, hogy az ügyfelek megrendelései pontosan és időben tükröződjenek az ERP rendszerben
  • Hatékony és pozitív ügyfélszolgálati kapcsolatok fenntartása
  • Közli az ütemterv változásait és részhiányait, és szorosan működjön együtt a gyártási csoportokkal
  • A beszállítókkal közvetlenül együttműködik annak biztosítására, hogy az anyagok időben rendelkezésre álljanak a termelési terv támogatására
  • Kezdeményezi a szükséges anyagok felgyorsításást a gyártási követelmények támogatására
  • Szorosan működik együtt az ellátási lánc csapatával a beszállítói problémák közlésére és továbbítja a beszállítók kereskedelmi tárgyalásait
  • Biztosítja a készlet célok és elvárások elérését
  • Jelentést készít a készletváltozásairól, és ajánlásokat javasol ezek fejlesztésére
  • A gyártással szorosan együttműködik, hogy megértse és megteremtse az ERP-tervezési paramétereket, amelyek az egyes osztályok hatékony működtetéséhez szükségesek
  • Folyamatosan dolgozik a problémák azonosításában és hatékony megoldások kialakításában
  • Kövesse az összes szükséges biztonsági eljárást és folyamatot, és segíti a mások tájékoztatását a növényi magatartási kódexnek való megfelelésben
  • A munka- és egészségvédelmi képzéseken való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki, logisztikai vagy igazgatási területek egyikén
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Vállalati, ügyviteli folyamatok alapos ismerete
  • ERP (termelésütemezés) rendszer általános ismerete
  • Folyékony angol, és német nyelv legalább erős kommunikáció szintű ismerete
  • Korábbi tapasztalatok az autóiparban
  • Ismeretek a Kaizen eszközökről és a Lean gyártásról
  • SAP MM és PP modulok
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kihívás a munkakörnyezetben, pörgős munkamenet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Oroszlány

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben érdekli a fenti lehetőség, kérem küldje meg önéletrajzát az alábbi e-mailcímre:
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.