Senior Kontroller

Műemlékek fejlesztésével foglalkozó kisebb, multinacionális partnerünk keresi csapatába új Senior Kontroller kollégáját.

Feladatok

Komplex feladatkör:
  • havi eredménykimutatások és riportok a tulajdonosok és a Finance Manager felé
  • audit support
  • cash flow management
  • költségvetés elkészítése
  • tervezés
  • PnL teljeskörű átlátása, elemzése
  • ajánlatok, szerződések módosítása

Elvárások

  • 5-7 éves vállalati oldalon szerzett kontrolleri tapasztalat
  • real estate/befektetői háttér
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • részvétel a döntéshozatalban
  • komplex, felelősségteljes munkakör
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • A-kategóriás irodaház a belváros szívében
  • professzionalitás
  • értékteremtő folyamatok közvetlen támogatása
  • kompetitív juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lilla Demeter
lilla.demeter@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.