IT Projektvezető

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok

A leendő kolléga felelős a cég szoftveres termékeinek és egyedi fejlesztéseinek bevezetési projektjeiért a vállalat fontosabb ügyfeleinél.

  • Ezeknél az ügyfeleknél történő bevezetésekre és egyedi fejlesztésekre irányuló projektek előkészítése, tervezése, kivitelezése
  • Pre-sales (szerződés aláírása) után a projekt teljes körű átvétele, end-to-end projektvezetés
  • A projektek határidejének, felelőseinek és feladatainak meghatározása, a végrehajtás koordinálása
  • Közvetlen kapcsolattartás az Ügyfelekkel, beszállítókkal és alvállalkozókkal
  • A projektek előkészítése, kapacitástervezés, költségtervezés
  • Célok meghatározása, szakmai szükségletek, erőforrások megtervezése, kockázatelemzés, feladatterv készítés, kommunikációs terv készítése
  • A projektek szervezése, összehangolása, a résztvevők beszámoltatása, projekt mérföldkőnél jelentések készítése, beszámoló a vezetés és az ügyfél részére

Elvárások

  • Szoftver implementációban, bevezetésben, tanácsadásban szerzett 3+ éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Üzleti gondolkodás, folyamatszemlélet
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú, magabiztos fellépés, határozott kommunikáció
  • Angol nyelvtudás, leginkább írásban
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny:
  • Munkajogi, bérügyviteli ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezető vállalatnál

Munkavégzés helye

XII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
gergely.makai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.