Minőségfejlesztő mérnök (logisztikai terület)

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Logisztikai minőségügyi folyamatok mérnöki támogatása és fejlesztése
  • Minőségügyi folyamatok követése, támogatása és fejlesztése
  • Külső és belső reklamációk kezelése és feldolgozása
  • Hibaanalízisek, problémamegoldó elemzések készítése, a hibák megszüntetése érdekében tett intézkedések meghozatala és koodrinálása
  • Célzott minőség és egyéb fejlesztési projektek indítása és ezekben való részvétel
  • Minőségügyi oktatások és képzések megtartása
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, karbantartása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol VAGY német nyelvismeret
  • Szereléstechnológiai ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • SAP ismeret
  • LEAN folyamatok ismerete
  • Minőségbiztosítási rendszerismeret (ISO, VDA)
  • Problémamegoldó módszerek ismerete (5W, Ishikawa)
  • Auditori ismeretek
  • 8D riportok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.