Termékmenedzser

Nemzetközi egészségügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk TERMÉKMENEDZSERT.

A vállalat súlyos állapotú fekvő betegre fókuszál, termékportfóliójuk gyógyszereket, terápiákat, valamint orvosi eszközöket is magába foglal.

#termékmenedzser #brandmanager #productmanager

Feladatok

  • Bizonyos termékek köréhez tartozó készítmények eladásának segítése
  • Éves eladási tervek készítése
  • Marketing költségvetés készítése, a tervszámok megvalósulásának figyelemmel kísérése, a költségvetés betartása
  • Az orvoslátogatók termékspecifikus továbbképzése
  • Kapcsolatfelvétel, ill. tartás a terület orvos-szakmai képviseletével, véleményformálókkal
  • Folyamatos kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal
  • A készítmények írásos megjelenésének biztosítása, brossúrák, laefletek, hirdetések stb. tervezése a szakmaiság betartásával
  • Termékspecifikus előadások tartása, standard prezentációk elkészítése az eladási hálózat számára
  • Folyamatos együttműködés az értékesítési és marketing igazgatóval a termékpromóció területén, eladási kampányok egyeztetése
  • A készítményekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása, együttműködve az orvosigazgatóval
  • A területéhez tartozó készítmények árának kihirdettetése, módosítások ügyintézése
  • Igény szerint riportok készítése a felettes, ill. központi kérésre
  • Központi továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel
  • A minőségirányítási rendszer dokumentumaiban szabályozott folyamatok ismerete, működtetése, folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny az egészségügyi végzettség)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Gyógyszeripari marketing területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati háttér
  • Stabil háttér
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.