Raktári kisegítő

Biatorbágyi, élelmiszeripari partnerünk számára keresünk raktárba munkatársakat állandó 1 műszakos nappali munkavégzésben! Ha szeretnék kiszakadni az éjszakai munkavégzésből jelentkezz hozzánk! Itt csend, modern környezet és jó társaság vár Rád!

Feladatok

  • Megrendelések összekészítése
  • Bevételezés
  • PDA rendszer használata
  • Címkézési feladatok

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség, előny: középfokú végzettség
  • bejárásban segítünk céges kisbusszal
  • munkájára igényes dolgozók jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 3 hónap utáni átvétel saját állományba
  • Tiszta, családias munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, targoncavezető jogosítvány megszerzése
  • Céges programok

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
06-34-200-330
tatabanya@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.