Customer Service Contact

Autóipari cég logisztikai részlegére keresünk vevői kapcsolattartási feladatok ellátására pörgős, magabiztos angol nyelvtudással rendelkező kollégát.

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel, társosztályokkal (termelés- és alapanyagtervezés, kontrolling és sales)

  • Megrendelések teljesítése a vevői elvárásoknak megfelelő határidőkre

  • Rendelési státuszok nyomon követése

  • Készletszint optimalizálás

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség logisztikai és/vagy szállítmányozási területen

  • Min. 1 év tapasztalat logisztika-disztribúció, diszpozíció területén

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Ügyfélközpontúság

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.