EKÁER ügyintéző

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, szállítmányozási területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Feladatok

  • adatrögzítés EKÁER rendszerben
  • adatimportálás a vámkezelő rendszerbe
  • folyamatos kommunikáció a szállítmányozási részleggel, beszállítókkal, szolgáltatókkal, adatbekérések
  • kommunikáció az állami szervekkel
  • adatok ellenőrizhető formában történő archiválása

Elvárások

  • középfokú végzettség, ideális esetben logisztikai vagy szállítmányozási területen
  • EKÁER tapasztalat előnyt jelent
  • alapfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office ismeretek (Outlook, Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Multinacionális, modern környezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag, rugalmas munkarend, béren kívüli juttatások széles palettája

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
+36 30 299 2755
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.