Kereskedelmi asszisztens

Nemzetközi hátterű gyártó céghez keresünk kereskedelmi asszisztenst. (6 hónapos határozott idő)

Feladatok

  • vevői rendelések felvétele (céges ügyfelek)
  • megrendelések nyomon követése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • értékesítést támogató feladatok ellátása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • érettségi
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs képességek

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem + cafetéria
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • munkábajárási támogatás (nem Dunaharasztiban lakók számára)
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Valéria Dombai
06 30 966 7786
valeria.dombai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.